Klient podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o swoje wcześniejsze doświadczenia. Jeżeli zatem będzie rozczarowany po dokonaniu zakupów u Ciebie, za całą pewnością poszuka podobnych produktów w innych miejscu. Nie pozwól na to, aby taka sytuacja miała miejsce. Zadbaj już dzisiaj o wysoki poziom satysfakcji swoich klientów. Na pewno odwdzięczą Ci się długotrwałą lojalnością. Dowiedz się zatem, w jaki sposób najlepiej monitorować ich opinie.

Badania ankietowe sprawdzą się optymalnie

Aby uzyskane dane od klientów można było uznać za wiarygodne, należy przeprowadzić je z udziałem reprezentatywnej grupy. Dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest w tym przypadku ilościowo ankietyzacja. Możesz dotrzeć do respondentów na różne sposoby – na przykład rozdać im papierowe ankiety czy wysłać link z zaproszeniem do wypełnienia kwestionariusza elektronicznego. Ankiety online mają przy tym sporą przewagę nad tradycyjnymi. Przede wszystkim dlatego, że w tym przypadku unikamy konieczności ręcznego kodowania odpowiedzi w bazie danych. Są one automatycznie zapisywane do pliku excela, a zarazem moduł oprogramowania do ankiet tworzy bez naszego udziału graficzne raporty.

SurvGo – nowoczesny system ankietowy na miarę XXI wieku

Chcesz mieć pewność tego, że zdołasz przeprowadzić badanie satysfakcji klientów w błyskawicznym czasie, nawet do 48 godzin? Jednocześnie zależy Ci na prostocie obsługi oraz bezpieczeństwie gromadzonych danych. Taki jest właśnie innowacyjny program do ankiet SurvGo. Jest to aplikacja, którą można obsługiwać nie tylko z poziomu sprzętu PC, lecz także urządzeń mobilnych. Umożliwia bieżący podgląd stopnia realizacji badania, automatyczne raportowanie oraz tworzenie kopii zapasowych. System posiada także skuteczne formy zabezpieczenia dostępu.

Co możesz osiągnąć dzięki badaniu opinii klientów?

Jeżeli będziesz dysponował wiedzą na temat zadowolenia klientów, zdołasz na bieżąco udoskonalać swoją ofertę oraz standardy obsługi. Zbudujesz także dzięki temu wizerunek firmy, dla której liczy się opinia każdego klienta. Będzie to miało bezpośrednie przełożenia na skłonność do zakupów, na skutek czego osiągane przez Ciebie zyski wreszcie spełnią Twoje oczekiwania.

Podsumowanie

Skorzystaj więc z nowoczesnego rozwiązania, jakie stanowi aplikacja do internetowej ankietyzacji SurvGo. Jest to sprawdzony system, który na pewno Cię nie zawiedzie.

 

Komentowanie zostało zamknięte.