E-konsultacji medycznych poprzez platformę haloDoctor.pl udzielają nie tylko lekarze rodzinni, ale również lekarze takich specjalizacji jak endokrynologia, diabetologia czy psychologia. Jak więc widać, pacjenci mogą liczyć na kompleksową pomoc i to bez wychodzenia z domu.

 

E-konsultacja ze specjalistą na wyciągnięcie ręki

 

Wystarczy zaledwie kilka kliknięć na klawiaturze komputera, by móc skontaktować się z lekarzem niemalże dowolnej specjalizacji i to bez wychodzenia z domu. Taką możliwość mają osoby korzystające z serwisu haloDoctor.pl, na którym zarejestrowanych jest ponad 400 lekarzy aż 40 różnych specjalizacji medycznych. Poza wymienionymi we wstępie są to również:

  • ginekolodzy,
  • chirurdzy,
  • ortopedzi,
  • dietetycy,
  • psychiatrzy,
  • neurolodzy,
  • neonatolodzy,
  • lekarze medycyny estetycznej.

 

Ta forma kontaktu cieszy się coraz większą popularnością i jest doceniana przez pacjentów, co najlepiej potwierdza fakt, że ponad 200 tys. osób korzysta z takich e-konsultacji miesięcznie.

 

Weryfikacja i pewność fachowości usług

 

Oczywiście zanim którykolwiek specjalista zdecyduje się świadczyć pomoc poprzez haloDoctor.pl przechodzi weryfikację, dlatego pacjenci mają pewność, że korzystają tylko i wyłącznie z usług wykwalifikowanych osób.

E-konsultacje medyczne są nie tylko wygodne, ale również umożliwiają skontaktowanie się z lekarzem niemalże każdej specjalizacji oraz omówienie swojego problemu zdrowotnego. Wejdź na haloDoctor.pl i się o tym przekonaj jak działa lekarz online.

 

E-konsultacje z ginekologiem

 

Każda kobieta w ciąży powinna regularnie korzystać z opieki lekarskiej, niezbędne jest bowiem kontrolowanie rozwoju płodu, do czego wykorzystuje się przede wszystkim badania USG. Często jednak zdarza się, że kobieta ma dodatkowe pytania i potrzebuje jeszcze więcej wsparcia. Może je uzyskać poprzez e-konsultacje z ginekologiem przez Internet, bez wychodzenia z domu, w komfortowych dla siebie warunkach.

 

Kompleksowa opieka lekarska

 

Kobiety w ciąży powinny jednak nie tylko konsultować się z ginekologiem, ale również z innymi specjalistami. Aby zapewnić dziecku odpowiednie warunki do rozwoju ważne jest bowiem również to, co kobieta je. Dlatego przydatne okażą się e-konsultacje z dietetykiem, dzięki którym możliwe będzie sprawdzenie, czy sposób żywienia jest odpowiedni i czy dostarczane są wszystkie niezbędne dla rozwoju płodu witaminy i mikroelementy.

 

Kobiety w ciąży powinny kompleksowo dbać o swój stan zdrowia. Mogą to jednak robić bez rezygnacji z odpoczynku i wygody, poprzez e-konsultacje medyczne poprzez platformę haloDoctor.pl

Komentowanie zostało zamknięte.