W Internecie pojawia się coraz więcej gabinetów telemedycznych – to takie w których można uzyskać poradę lekarską, interpretację badań, jak również lekarz może wystawić eReceptę dzięki nowoczesnym narzędziom Internetowym. Warto wybierać te gabinety, w których wszystkie usługi zostają zrealizowane w sposób kompleksowy razem z wystawieniem L4 online. Jedną z takich platform jest haloDoctor.

 

Wszyscy specjaliści w jednym miejscu

 

W jednym miejscu odnajdziesz specjalistów z wielu dziedzin medycyny: lekarzy rodzinnych, urologów, neurologów, specjalistów pediatrii, ginekologów, lekarzy medycyny sportowej, alergologów, chirurgów i innych, którzy chcą pomóc pacjentom w nagłych sytuacjach.

 

Platforma haloDoctor to interaktywna przestrzeń dla pacjentów i lekarzy, gdzie bardzo łatwo można się zarejestrować na e-Wizytę oraz otrzymać potrzebne dokumenty, jak eReceptę i L4 online.

 

Konsultuj się wygodnie

 

Wygodne konsultacje z lekarzami odbywają się po rejestracji. Mogą nawet odbyć się już w ciągu kilku minut po zarejestrowaniu wizyty online.

  • Jeśli chcesz otrzymać szybką poradę lekarską wraz z L4 online opisz swoje objawy w formularzu rejestracji, później możesz także wysłać potrzebne dokumenty dotyczące twojego zdrowia w oknie czatu ( wyniki, dotychczasową dokumentację, opinie specjalistów),
  • W trakcie e-Wizyty omów ze specjalistą swoje objawy, jeżeli lekarz na podstawie wywiadu oraz przesłanej dokumentacji zadecyduje o wystawieniu L4 online, to zwolnienie trafi zarówno do ZUS, jak i do pracodawcy,
  • Do wystawienia e-Zwolnienia będzie także konieczny Twój nr pesel PESEL – jeśli został wpisany w formularzu, nie będzie potrzebne podawanie go po raz drugi,
  • Wystawione L4 zostanie przesłane do ZUS oraz do pracodawcy, NIP oraz adres zamieszkania zostaną wstawione automatycznie.

 

Pilne konsultacje oraz eRecepty

 

Pilne konsultacje, jak również wystawienie eRecept w nagłych sytuacjach – w okresie świąt, w weekend lub kiedy zabrakło leków przyjmowanych na stałe jest uciążliwe, jeśli musisz udać się do stacjonarnego gabinetu. HaloDoctor oprócz możliwości uzyskania L4 online jest także alternatywą dla takiego typu sytuacji. Jeśli potrzebujesz eRecepty typu Rp, Rpw lub na leki recepturowe skonsultuj się przez platformę ze specjalista i prześlij swoją dokumentację, która potwierdzi brane przez Ciebie leki.

 

Korzystaj z haoDoctor bez kolejek i kiedy tylko chcesz. Rejestracja jest otwarta 24h/7 dla Ciebie i Twojej rodziny!

 


 

 

haloDoctor.pl – L4 online. Zwolnienie lekarskie u lekarza online. L4 przez Internet. L4 w sieci. Wizyta w gabinecie telemedycznym

Komentowanie zostało zamknięte.