haloDoctor.pl – Lekarz online. Specjalista medycyny. Lekarz medycyny online. Porada lekarska online. Wizyta lekarska online. Konsultacja z lekarzem w Internecie.

Szybkie i bezpieczne łączenie pacjentów i lekarzy na całym świecie poprzez wirtualne wizyty w gabinetach i wideo na żywo jest już możliwe, a wszystko dzięki portalom takim jak haloDoctor. Lekarz online to nowe intuicyjne rozwiązanie dla pacjentów chcących konsultować swoje problemy zdrowotne przez Internet.

Połączenia online dla zdrowia fizycznego i psychicznego

Umożliwienie pracownikom służby zdrowia zdalnej oceny pacjentów w czasie rzeczywistym i w trakcie całego leczenia lub możliwość wystawienia eRecepty i e-Zwolnienia dla pacjentów pilnie potrzebujących tych dokumentów, to alternatywa dla stacjonarnych placówek medycznych.

Specjaliści z dziedzin takich jak: medycyna rodzinna, pediatria, psychiatria, kardiologia, ginekologia, neonatologia, urologia, dermatologia, medycyna estetyczna oraz specjaliści dziedzin pokrewnych, jak psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy, fizjoterapeuci, dietetycy; chętnie wspomogą pacjentów w trakcie leczenia, jak i w codziennej profilaktyce pro-zdrowotnej.

Łatwy kontakt z lekarzem o dowolnej godzinie

Zwiększenie możliwości urządzeń takich jak komputer, tablet, czy smartphone dzięki nowoczesnym platformom medycznym dla pacjentów i lekarzy daje możliwość prowadzenia monitoringu stanu zdrowia pod kontrolą specjalisty. Lekarz online jest dostępny dla Ciebie i członków Twojej rodziny od zaraz, ponieważ wielu specjalistów jest online w weekendy oraz wieczorem. Utrzymanie kontaktu lekarzy z pacjentami oraz umożliwienie im bezpiecznej wymiany dokumentacji medycznej i wyjaśniania ważnych informacji lub wyników badań, pozwala na lepsze prowadzenie działań profilaktycznych i szybkie reagowanie, jeśli coś zaniepokoi lekarza lub pacjenta.

Bez bariery odległości

Zapewnij sobie dostęp do specjalisty, niezależnie od odległości, jaka dzieli Cię od jego gabinetu. Lekarz online jest do twojej konsultacji zaraz po:

  • Wyborze specjalisty,
  • Wyborze terminu i godziny,
  • Wypełnieniu katy pacjenta,
  • Opłaceniu wizyty online (ceny zaczynają się już od 49zł).

Nie zwlekaj i umów się do lekarza online lub umów członka Twojej rodziny!

Komentowanie zostało zamknięte.