Znalezienie odpowiedniego specjalisty jest nierzadko działaniem wymagającym dużo czasu. Metodą na szybsze poszukiwania specjalistów jest założenie e-Konta pacjenta w sieci, który poza dostępem do obszernej bazy specjalistów daje pacjentom obszerne możliwości działań dotyczące kontroli swojego zdrowia.

 

Zdrowie w rękach pacjenta

Lekarz online to wysokiej jakości rozwiązanie dla pacjentów, którzy przyzwyczaili się do nowoczesnych rozwiązań internetowych. Dane, które mogą otrzymać za pomocą e-Konta dostępnego na platformie dla lekarzy i pacjentów MedPortal znacznie zwiększą Twój poziom zadowolenia z usług medycznych.

 

Wizyta z lekarzem online

Lekarze różnych specjalizacji czekają, aby móc skonsultować Ciebie i Twoich bliskich poprzez system internetowy. Portal dla pacjentów charakteryzujący się:

  • wygodną rejestracją,
  • błyskawiczną realizacją wizyt,
  • komfortowym systemem opłat (już od 49zł),
  • możliwością otrzymania e-Recepty i e-Zwolnienia przez Internet,
  • obecnością wielu lekarzy dostępnych nawet w ciągu kilkunastu minut,
  • dostępnością kilku kanałów do konsultacji z lekarzami;

umożliwia bezpośredni kontakt z lekarzem w celu podstawowej, wstępnej diagnostyki wielu infekcji i problemów zdrowotnych. Konsultacje online mogą kierować pacjenta na dalsze badania stacjonarne, jeśli okaże się że problem zdrowotny, z którym zgłosił się pacjent tego wymaga.

 

Szybka rejestracja do specjalisty online

Na wizytę do specjalisty online nie musisz czekać w kolejce, ani nawet wychodzić z domu. Narzędzia internetowe pozwalają na szybką rejestrację do wybranego specjalisty, a następnie wybór terminu (daty oraz godziny).

Z lekarzem skonsultujesz się poprzez:

  • telerozmowę,
  • czat internetowy,
  • rozmowę wideo.

 

Dostęp do obszernej dokumentacji medycznej

Wszystkie informacje dostępne na temat Twojego stanu zdrowia, może udostępnić Ci Twój lekarz online. Wszelkie informacje dotyczące recept wystawionych przez specjalistów, wyników badań diagnostycznych, wystawionych skierowań, a nawet przebytych chorób nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

Konto na MedPortalu umożliwia przesyłanie informacji od lekarzy do pacjentów drogą Internetową. Ponadto specjaliści będą mogli przesyłać do Ciebie zalecenia w zakresie profilaktyki, czy też diety w trakcie lekoterapii i rekonwalescencji. Możesz być z lekarzem w stałym kontakcie bez konieczności wyjścia z domu.

Wypróbuj konsultacje online kiedy tylko potrzebujesz pilnej porady lekarskiej.

Komentowanie zostało zamknięte.