Wydawało Ci się do tej pory, że praca w domu jest niemożliwa? Warto zatem abyś wiedział, że możesz zarabiać bez wychodzenia z domu realne pieniądze. Oczywiście nie będzie to klikanie w reklamy ani składanie długopisów. Tym razem będziesz współpracować z prawdziwymi firmami badawczymi, które istnieją na rynku od wielu lat.

Na czym polega zarabianie na ankietach?

Agencja badawcza zarabia na badaniach realizowanych dla swoich klientów. Mogą one dotyczyć m.in. takich aspektów jak świadomość czy postrzeganie marki, udoskonalanie produktów. Realizacja tego typu projektów pochłania ogromne środki, jednak można je zoptymalizować właśnie poprzez prowadzenie ankietyzacji online. W takim przypadku odpada koszt drukowania kwestionariuszy czy zatrudniania pracowników do prowadzenia wywiadów telefonicznych. Wyniki są dostępne dla zamawiającego w krótkim czasie. Może on także na bieżąco śledzić postępy realizacji badania.

Skoro jest zapotrzebowanie, to znaczy, że można zarobić

Już zatem wiesz, dlaczego zarabianie na wypełnianiu ankiet rzeczywiście jest możliwe. Tyle teorii, teraz pora na praktykę. W pierwszej kolejności będziesz musiał zarejestrować się na stronach panelów konsumenckich. Nic Cię nie ogranicza mając na uwadze liczbę tego typu portali. Teoretycznie czym więcej ankiet, tym wyższy zarobek. Pamiętaj jednak o tym, że nie na każdej stronie Twoje zaangażowanie zostanie faktycznie nagrodzone. Lepiej uczestniczyć w kilku sprawdzonych panelach internetowych, które należą do firm badawczych istniejących od wielu lat na rynku. Można do nich zaliczyć między innymi następujące panele internetowe:

1. Badanie-Opinii.pl

2. MySurvey,

3. CenneOpinie.pl

4. ŚwiatOpinii

5. Toluna

Ile można zarobić?

To będzie zależeć głównie od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić. Pamiętaj o tym, że pieniądze możesz wypłacić dopiero w momencie osiągnięcia minimum potrzebnego do wypłaty środków. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi do 14 dni, natomiast w przypadku panelu konsumenckiego Badanie Opinii jest to jedynie 7 dni roboczych. Pieniądze w większości serwisów można wypłacić przelewem na konto bankowe. Istnieje czasem również możliwość odebrania bonu towarowego lub wsparcia wybranej organizacji charytatywnej.

Podsumowanie

Nie marnuj bezczynnie czasu przesiadując przed ekranem monitora. Wykorzystaj wolne chwile na wypełnianie ankiet online, a w łatwy sposób powiększysz swoje dochody. Zarobione pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na drobne przyjemności.

Komentowanie zostało zamknięte.