Sondowanie opinii publicznej, to jedna ze sztandarowych usług KTI Consulting. Przeprowadzaniem wszelkiego typu sondaży zajmujemy się od początku naszego istnienia, czyli już od roku 2005. Przede wszystkim, świadczymy tego rodzaju usługo na potrzeby ugrupowań politycznych, aczkolwiek dla przedsiębiorców, sondaże także mogą stanowić cenne źródło informacji. Można także skorzystać z tego narzędzia podczas przeprowadzania badań ewaluacyjnych, gdzie poznanie nastrojów społecznych, czasami odgrywa bardzo istotną rolę.

Jak już wiemy ewaluacje prowadzone są wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z finansami publicznymi i ich wykorzystaniem w celu poprawy sytuacji ekonomicznej w danym regionie. W tym celu na przykład Unia Europejska, w ramach Funduszu Strukturalnego, zapewnia dofinansowania wielu przedsięwzięć i inwestycji, dzięki którym dane regiony europejskie mogą zyskać na atrakcyjności. Będzie to na przykład budowa sieci kanalizacji miejskiej, czy tez budowa autostrad. Warto tutaj jednak, przeprowadzać wszelkiego rodzaju sondaże , które unaocznią nam, jak do danych inwestycji podchodzi lokalna społeczność, aby w późniejszych etapach stale przeprowadzać ich badania, co w ostatecznym rozrachunku powie nam, czy opinia publiczna stwierdza, że dana inwestycja faktycznie wpłynęła na poprawę konkurencyjności regionu na rynku, czy też nie.

W przeprowadzaniu sondaży jesteśmy już, można wręcz powiedzieć specjalistami, którzy zatrudniając wykwalifikowanych ankieterów, perfekcyjnie potrafiących kontaktować się osobami ankietowanymi, gwarantują swoim klientom, którym niezbędne do pracy są wszelkiego rodzaju sondaże, profesjonalne usługi sondażowe, wyniki których zawsze stanowią rzetelny obraz opinii społecznej.

Muszisz się zalogować żeby zostawić komentarz.