Badanie online stanowi nowoczesny i szybki sposób gromadzenia i analizy informacji. Korzystając z ankiety online, możesz lepiej zrozumieć, jaki jest tok myślenia Twoich klientów, co kieruje nimi podczas podejmowania decyzji, co im się podoba, a co nie. W ten sposób możesz dowiedzieć się jakich produktów czy usług szukają Twoi klienci i czy oferujesz im możliwość ich spełnienia. Nie powielaj błędu konkurencji – nie myśl, że wiesz co myślą Twoi klienci. Skorzystaj z  możliwości jakie daje przeprowadzenie sondażu online.

 

Najszybciej i najtaniej.

Ankieta internetowa to dotychczas jeden z najszybszych sposobów przeprowadzania badania rynku na szerokim obszarze. Tego typu badanie rynku pozwalają na dużą oszczędność czasu, docierają do większego grona odbiorców i zwykle cechują się wyższym poziomem rzetelności. Często przedsiębiorstwa sięgają po pomoc firm zewnętrznych. Skorzystanie z usług specjalistycznej platformy zwykle daje o wiele lepszy obraz badanej sytuacji. Należy również zaznaczyć, że ankieta internetowa to jedna z najtańszych form zdobycia informacji. Profesjonalny system z pewnością sprawdzi się dużo lepiej niż fizyczny ankieter pracujący w terenie.

 

Gwarantowana pomoc.
Pomoc jest cenna, a każdy dobry dostawca rozwiązań do ankiety online chętnie pomoże Ci w ich tworzeniu, dystrybucji i ocenie. Wybierz dostawcę, który zapewni wsparcie telefoniczne, pomoże w tworzeniu ankiety, udzieli profesjonalnej obsługi w zakresie przeprowadzenia badania oraz dostarczy kompleksowy raport końcowych wyników.

 

Natychmiastowy raport
Ankieta online jest niesamowita, ponieważ natychmiast widzisz jej wyniki. Często można zobaczyć pierwsze odpowiedzi, pierwsze wypełnione ankiety w kilka minut. To ekscytujące uczucie, gdy wyślesz zaproszenia, a za dziesięć minut otrzymasz kilka wypełnionych ankiet. Zaawansowane aplikacje umożliwiają wyświetlanie i przetwarzanie wyników jeszcze podczas ankiety, więc podczas gdy inne ankiety przychodzą, już pracujesz z pierwszymi wynikami.

Ponadto nie musisz używać programu Excel lub innych programów, których dotychczas używałeś. Jeśli znajdziesz dobry system do ankietyzacji online (jak np. Badanie Opinii) nie tylko nie musisz martwić się o tworzenie wykresów w Excelu, ale dodatkowo będziesz mógł tworzyć wszystkie swoje wykresy i komentarze w kilka minut, a także dobrze wyglądający i szczegółowy raport z ogólnymi wynikami ankiety.

 

Nie musisz być ekspertem w analizie danych
Zaawansowane systemy do tworzenia ankiety online liczą się z tym, że nie chcesz zbierać garści danych, ale chcesz wyciągnąć z nich pewne wnioski. Takie systemy zawierają rozbudowane narzędzia do analizy danych. Dzięki integracji badań online z funkcji marketing e-mail, niektóre z nich reprezentują najnowsze trendy w badaniach internetowych i pozwalają rozpoznać respondenta w badaniu automatycznie bez konieczności poprosić o jego danych osobowych. Dzięki tym funkcjom cała ankieta zmienia się w znacznie więcej niż ogrom słupków i cyfr. Za pomocą filtrów możesz zobaczyć wyniki ankiety z różnych kątów. Masz możliwość sprawdzenia odpowiedzi z podziałem na płeć, wiek, miasto i wiele innych.

Komentowanie zostało zamknięte.