Profesjonalne narzędzie badawcze

Dobre narzędzie badawcze do przeprowadzenia badań opinii wymaga przygotowania pod kątem merytorycznym, technicznym oraz dostępu do osób, dzięki którym możliwe będzie zrealizowanie badania. Aby zrealizować badanie opinii w komfortowych warunkach i na dużej grupie respondentów, mamy dla Ciebie propozycję doskonale przygotowanego panelu badawczego. Jeden z największych w Polsce panel konsumencki, zrzeszający ponad 50 tyś. osób, umożliwi Ci sprawną realizację badań w dowolnej branży i tematyce.

 

Łatwe i szybkie wykonywanie badań

Panel badawczy umożliwia tworzenie zarówno prostych jak i rozbudowanych kwestionariuszy badań. Dostępne do wykorzystania, w trakcie projektowania ankiet szablony, ułatwią pracę nad przygotowaniem odpowiedniego formularza ankiety. Ewentualne pojawiające się błędy w ankietach zostają zniwelowane dzięki unikalnemu systemowi tworzenia walidatorów, który weryfikuje wprowadzane dane. Informacje dotyczące różnego rodzaju jednostek danych zostają sprawdzone. Dzięki tym rozwiązaniom tworzone poprzez panel badawczy ankiety charakteryzuje wysoka profesjonalność merytoryczna i techniczna. Kreator daje możliwość wprowadzania pytań badawczych i wyboru odpowiedzi do formularza:

  • jednokrotnego i wielokrotnego wyboru,
  • list wyboru,
  • list rankingowych,
  • pytań otwartych.

 

Do ankiet wykreowanych w panelu badawczym można dodać elementy audiowizualne. Sprawiają one, że ankieta jest bardziej atrakcyjna i przystępna dla respondenta.

Ciągły stan realizacji badania jest możliwy, dzięki bieżącej analizie gromadzonych danych. Dzięki modułowi analizy próby i wprowadzeniu założeń dotyczących docelowej grupy badawczej, badanie zostanie zamknięte po zrealizowanej liczbie ankiet na wskazanej próbie o określonych cechach demograficznych. Zamknięcie systemu dla panelistów kwalifikujących się do założonej grupy, pozwoli uniknąć wypaczenia wyników.

Szybkie dotarcie do celowej grupy odbiorców o charakterystycznych cechach społeczno-demograficznych tj.: wykształcenie, płeć, czy też preferencje zakupowe, aby zakomunikować o badaniu, jest także możliwe w panelu badawczym Badanie-Opinii.pl. Potencjalnych respondentów można poinformować o badaniu na kilka metod: poprzez wiadomość mailową (z linkiem przekierowującym do badania); za pomocą powiadomień typu Push, które wyświetlą się w urządzeniu mobilnym respondentów, po pojawieniu się kolejnych ankiet do wypełnienia; dzięki wiadomościom SMS z informacją o ankiecie, przez informację z linkiem na fanpage’u w portalu społecznościowym.

Paneliści którzy są zmotywowani do aktywnego działania w panelu badawczym, będą wypełniać ankiety sprawnie i szybko. Respondenci otrzymują punkty za każdą wypełnioną ankietę. Paneliści mogą wymienić zdobytą pulę punktów na gotówkę. Zintegrowany panel badawczy z systemem płatności online udostępnia transfer pieniędzy na konto panelisty. Motywacja tego typu jest najlepszym rozwiązaniem dla zgromadzenia jak największej ilości danych w szybkim czasie. Użytkownik panelu badawczego dostaje również punkty za polecenie badań na portalach społecznościowych. Jeżeli użytkownik chce zaprosić znajomego do wypełniania ankiety w panelu badawczym, może wysłać do niego link polecający. Założenie konta przez osobę zaproszoną i jego wypełnianie ankiet skutkuje dodatkowymi punktami dla osoby zapraszającej.

 

Mobilność na czasie

Ankietyzacja z urządzenia mobilnego jest najwygodniejszą metodą dla respondentów na wypełnianie formularza. Paneliści mogą uzupełniać dane w dowolnym miejscu i czasie np. jadą autobusem lub czekając w kolejce do lekarza. Najnowsze rozwiązania IT wprowadzone do panelu Badanie-Opinii.pl pozwalają na obsługę aplikacji ze smartfona z systemem Android. Wygodne korzystanie z aplikacji, bez konieczności włączania urządzeń stacjonarnych pozwala pozyskać więcej panelistów chętnych do wypełniania formularzy.

 

Realizuj badania opinii w Internecie, nawet w ciągu 24h. Przekonaj się, jak łatwo i szybko gromadzić dane dzięki panelowi badawczemu Badanie-Opinii.pl

Sprawdź koszt badania ankietowego
Liczba pytań
- +
Liczba respondentów
- +
Koszt badania:
*Podana cena w netto, należy doliczyć VAT 23%.
Dobierz respondentów z panelu konsumenckiego
– realizuj badania ekspresowo!

Komentowanie zostało zamknięte.